Bijscholingen proeven Plezier met Paarden voor officials

Vanaf 1 januari 2025 is Plezier met Paarden hét nieuwe concept voor manegeruiters bij een FNRS-ruitersportcentra. Bij Plezier met Paarden kan er door ruiters deelgenomen worden aan nieuwe manegeproeven en -wedstrijden. De dressuurproeven voor manegeruiters zijn geëvalueerd en speciaal herschreven voor Plezier met Paarden.
Als official hoor je kennis te hebben van de inhoud van de proeven en op welke wijze je deze beoordeelt. Een accreditatie is daarom van belang om op een correcte manier de proeven van Plezier met Paarden te kunnen jureren. We willen je graag informeren over de inhoudelijke opbouw van de proeven en hoe jij deze als official beoordeelt. Er zijn drie online bijeenkomsten op verschillende data en tijden zodat je hopelijk een geschikt moment kunt vinden om bij een van deze online bijscholingen aanwezig te zijn. Geef bij het aanmelden duidelijk aan voor welke datum jij je aanmeldt.
Data en tijden
Dag | Datum | Tijd |
Donderdag | 6 maart 2025 | 19.30 - 21.00 uur |
Woensdag | 19 maart 2025 | 19.30 - 21.00 uur |
Dinsdag | 25 maart 2025 | 19.30 - 21.00 uur |
Programma
Tijdens deze online bijscholing zullen we trapsgewijs de nieuwe proevenlijnen met je doornemen. Daarnaast bespreken we de inhoud en beoordelingsfactoren. We hebben bij deze nieuwe manegeproeven meer aandacht besteed aan dierenwelzijn, logische lijnen en kortere proeven. We zullen je tijdens deze bijscholing uitleggen waarom er gekozen is voor deze opbouw. Er zal verder genoeg tijd zijn om vragen te kunnen stellen.
Voor wie?
Ben je gratis geregistreerd official bij Plezier met Paarden? Dan zijn deze online bijscholingen voor jou om je accreditatie te ontvangen. Deze bijscholingen zijn voor alle aangemelde officials bij Plezier met Paarden van alle niveaus (bv. eerder gejureerd: brons / zilver / B&F / F1-F12 / F13-F20) . Na het ontvangen van de accreditatie mag je officieel manegeproeven van Plezier met Paarden beoordelen. Deze proeven zijn exclusief voor FNRS-bedrijven.
Nog geen official bij Plezier met Paarden?
Ben jij official (brons / zilver / B&F / F1-F12 / F13-F20) maar nog niet aangemeld bij Plezier met Paarden? Meld je dan nu nog aan via deze knop:
Aanmelden official Plezier met Paarden
Is jouw licentie verlopen en/of beëindigd? Dan kun jij je alsnog aanmelden als official bij Plezier met Paarden via bovenstaand formulier.
Nog nooit eerder gejureerd? Maar lijkt het je leuk om manegeproeven te beoordelen! We houden je graag op de hoogte! Maak je interesse kenbaar via dit formulier.
Aanmelden
Wil jij graag je accreditatie behalen om de proeven voor de Plezier met Paarden te beoordelen? Meld je dan aan via onderstaande knop en geef duidelijk aan bij welke datum jij aansluit. Deze bijeenkomst kun je bijwonen via Microsoft Teams. Een week voor aanvang van deze bijeenkomst ontvang je van ons een link via de mail.