Online bijeenkomst: regelgeving mest, landbouwsubsidies en stikstof

De regelgeving voor de paardenhouderij verandert en wordt complexer. Om je zaken goed te regelen hebben we samen met AR Bedrijfsontwikkeling een onlinebijeenkomst georganiseerd. Tijdens deze onlinebijeenkomst bespreken we het beleid rondom mestbeleid en -administratie. Daarnaast lichten we uit hoe jij als hippisch ondernemer gebruik kunt maken van landbouwsubsidies en bespreken we de laatste ontwikkelingen over stikstofrechtspraak en vergunningen.
Mestbeleid
Is jouw mestboekhouding op orde? Er zijn een aantal eisen waar je als hippisch ondernemer aan moet voldoen volgens de mestwetgeving. Dit gaat verder dan alleen organiseren dat de mesthoop geleegd wordt. We zetten het overzichtelijk op rij en voorzien je van tips.
Landbouwsubsidies
Vanuit het Gemeenschappelijk landbouwbeleid (GLB) is het mogelijk om subsidie aan te vragen. Deze was voorheen enkel beschikbaar als agrarische KvK-inschrijving. De regeling biedt ook ruimte voor de hippische ondernemers, soms zelfs met een niet agrarische KvK-inschrijving, om toch in aanmerking te kunnen komen voor de GLB-subsidie. Hoe je hier als paardenhouder gebruik van kunt maken vertellen we je in deze bijeenkomst.
Stikstof in het omgevingsrecht
Voor het houden van paarden moet je aan allerlei regels in de omgevingswet voldoen. Eén onderdeel daaruit is stikstof en daarover is de laatste tijd veel te doen vanwege gerechtelijke uitspraken. Wat betekent dit voor de hippische ondernemers? We nemen je mee in de actualiteit.
Programma:
15:00 – 15:10 uur |
Korte introductie AR-Bedrijfsontwikkeling |
15:10 – 15:30 uur |
Mestbeleid |
15:30 – 15:50 uur |
Landbouwsubsidies |
15:50 – 16:10 uur |
Stikstof in het Omgevingsrecht |
16:10 – 16:30 uur |
Vragen en Afsluiting |
Aanmelden
Wil jij deze online bijeenkomst over ‘regelgeving mest, landbouwsubsidies en stikstof’ bijwonen? Meld je dan aan via onderstaande aanmeldknop.
Deze bijeenkomst kun je bijwonen via Teams, na je aanmelding ontvang je een bevestiging inclusief teams link via de mail.